PFD-27A35ERQ
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
PFD-27A35ERQ
Description
-20℃~+70℃ 23.7mm 3.5kHz 36.5mm 3V~24V 95dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS