MSE14MSN2
MFR.Part #
MSE14MSN2
JLCPCB Part #
C7307572
Package
Plugin,23x23mm
Description
-40℃~+65℃ 13.6mm 23mm 23mm 4kHz 75dB 7V~14V Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric 插件,23x23mm Buzzers ROHS