SBS12GMHCTPC
MFR.Part #
SBS12GMHCTPC
JLCPCB Part #
C5745960
Package
Plugin,D=44.5mm
Description
-30℃~+65℃ 14.99mm 44.45mm 4kHz 95dB 9V~12V Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Electromagnetic Plugin,D=44.5mm Buzzers ROHS