SBT12TMHMPPC
MFR.Part #
SBT12TMHMPPC
JLCPCB Part #
C5886255
Package
Plugin,D=44.5mm
Description
-30℃~+65℃ 14mm 2.075kHz 44.45mm 85dB 9V~12V Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric Plugin,D=44.5mm Buzzers ROHS