LSR68/10BK600
Extended
Manufacturer
Nemco Electronics Corporation
MFR.Part #
LSR68/10BK600
JLCPCB Part #
C7296376
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 600mΩ@100kHz 68uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS