PCT22/6BK
MFR.Part #
PCT22/6BK
JLCPCB Part #
C7256696
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω@100kHz 22uF 6.3V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS