ERHB631LGC102MD85M
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ERHB631LGC102MD85M
JLCPCB Part #
C7273267
Package
Bolt,D63.5xL85mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 28mm 4.1A@120Hz 63.5mm 630V 85mm ±20% 螺栓,D63.5xL85mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS