LNY2W222MSEG
MFR.Part #
LNY2W222MSEG
JLCPCB Part #
C3813463
Package
Bolt,D63.5xL85mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 2200uF 28.6mm 450V 63.5mm 85mm 9.8A@120Hz ±20% 螺栓,D63.5xL85mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS