LNK2H122MSEG
MFR.Part #
LNK2H122MSEG
JLCPCB Part #
C1586471
Package
Bolt,D63.5xL85mm
Description
-25℃~+85℃ 1200uF 28.6mm 5000hrs@85℃ 500V 63.5mm 8.82A@10kHz 85mm ±20% 螺栓,D63.5xL85mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS