PZ1AL51B-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
PZ1AL51B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7266673
Package
SOD-123FL
Description
1W 1uA@39V 51V 60Ω SOD-123FL Zener Diodes ROHS