PZ1AL15B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AL15B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7266660
Description
12Ω 15V 1W 1uA@11V SOD-123FL Zener Diodes ROHS