1.5SMCJ33CA-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
1.5SMCJ33CA-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6377730
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 28.1A@10/1000us 33V 36.7V 53.3V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS