PZ1AL13B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AL13B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5848451
Description
10Ω 13V 1W 2uA@10V SOD-123FL Zener Diodes ROHS