PS10-5R6K-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PS10-5R6K-RC
JLCPCB Part #
C7261860
Package
1515
Description
1.1A 390mΩ 5.6uH ±10% 1515 Power Inductors ROHS