MPQ4431GLE-33-AEC1-P
MFR.Part #
MPQ4431GLE-33-AEC1-P
JLCPCB Part #
C7232076
Package
QFN-16(3x4)
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 1A 2.5MHz 3.3V 3.3V~36V Buck Buck Built-in Fixed Yes QFN-16(3x4) DC-DC Converters ROHS