AVS226M50D16B-F
MFR.Part #
AVS226M50D16B-F
Description
-40℃~+85℃ 10.6Ω@120Hz 102mA@10kHz 2000hrs@85℃ 22uF 5.4mm 50V 6.3mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS