380LX122M180A032
MFR.Part #
380LX122M180A032
JLCPCB Part #
C2621521
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
1200uF 180V 35mm 35mm ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS