CDV30FH561JO3F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CDV30FH561JO3F
Description
-55℃~+125℃ 1.5kV 19.6mm 21.6mm 560pF ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS