381LX271M350J052
MFR.Part #
381LX271M350J052
JLCPCB Part #
C19364441
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.5A@20kHz 10mm 25mm 270uF 3000hrs@105℃ 350V 50mm 737mΩ@120Hz ±20% Plugin,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS