CDS5CC120DO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CDS5CC120DO3
Description
-55℃~+125℃ 12pF 300V 4.1mm 6.4mm - Mica and PTFE Capacitors ROHS