CGS373U075V5L
MFR.Part #
CGS373U075V5L
JLCPCB Part #
C3815983
Package
Bolt,D50.8xL142.88mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 11mΩ@120Hz 142.88mm 16.4A@120Hz 2000hrs@85℃ 37000uF 50.8mm 75V 螺栓,D50.8xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS