171154J160E-F
MFR.Part #
171154J160E-F
JLCPCB Part #
C5479050
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 150nF 90V、160V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS