CD7FD181FO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD7FD181FO3
Description
-55℃~+125℃ 180pF 500V 6.6mm 6.7mm ±1% - Mica and PTFE Capacitors ROHS