D101F152FO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
D101F152FO3
Description
-55℃~+125℃ 1.5nF 100V 9.7mm 9.9mm ±1% - Mica and PTFE Capacitors ROHS