CD6CD100DO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD6CD100DO3
Description
-55℃~+125℃ 10pF 4.4mm 500V 7mm - Mica and PTFE Capacitors ROHS