CD4ED270GO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD4ED270GO3
Description
-55℃~+125℃ 27pF 5.6mm 500V 7.4mm ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS