AVEK105M50B12T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AVEK105M50B12T-F
Description
-55℃~+105℃ 15mA@10kHz 1uF 2000hrs@105℃ 232.1Ω@120Hz 4mm 50V 6mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS