MLC05-2R2M-RC
MFR.Part #
MLC05-2R2M-RC
JLCPCB Part #
C7226545
Description
1.1Ω 15mA 2.2uH 35@10MHz 45MHz ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS