MLC05-2R7M-RC
MFR.Part #
MLC05-2R7M-RC
JLCPCB Part #
C5799439
Description
1.3Ω 15mA 2.7uH 35@10MHz 40MHz ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS