MC12CD100C-TF
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MC12CD100C-TF
JLCPCB Part #
C7225179
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10pF 2mm 3.2mm 500V 1210 Mica and PTFE Capacitors ROHS