MC12ED270J-TF
MFR.Part #
MC12ED270J-TF
JLCPCB Part #
C5768164
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 27pF 2mm 3.2mm 500V ±5% 1210 Mica and PTFE Capacitors ROHS