BZX84C4V7W-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84C4V7W-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7224187
Package
SOT-323
Description
-65℃~+150℃ 200mW 3 Independent 3uA@2V 4.47V~4.94V 4.7V 500Ω 80Ω SOT-323 Zener Diodes ROHS