766141103GP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
766141103GP
JLCPCB Part #
C7193824
Package
SOIC-14
Description
10kΩ 13 14 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14 Resistor Networks, Arrays ROHS