753243510GP
MFR.Part #
753243510GP
JLCPCB Part #
C1361829
Package
SMD-24P,2x8.8mm
Description
12 24 51Ω 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-24P,2x8.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS