EKHJ451VSN331MA35M
MFR.Part #
EKHJ451VSN331MA35M
JLCPCB Part #
C7182989
Package
Plugin,D35xL37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.5A@120Hz 3000hrs@105℃ 330uF 35mm 37.5mm 450V ±20% 插件,D35xL37.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS