EC7B-48S33NS
MFR.Part #
EC7B-48S33NS
JLCPCB Part #
C7182837
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 17W 3.3V 36V~75V 5A 89% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS