EC7B-48S33N
MFR.Part #
EC7B-48S33N
JLCPCB Part #
C6029858
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 17W 3.3V 36V~75V 5A 89% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS