EC5BU-24D12
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC5BU-24D12
JLCPCB Part #
C7182779
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 12V 15W 18V~36V 2 625mA 88% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS