EC4SAW-48D15N
MFR.Part #
EC4SAW-48D15N
JLCPCB Part #
C7182747
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
1.5kV 15V 18V~75V 2 200mA 6W 89% SIP,21.8x9.2mm Isolated Power Modules ROHS