EC4SAW-48D15HN
MFR.Part #
EC4SAW-48D15HN
JLCPCB Part #
C5726306
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
15V 18V~75V 2 200mA 89% SIP,21.8x9.2mm DC-DC Power Modules ROHS