CD5FA161JO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD5FA161JO3
Description
-55℃~+125℃ 100V 160pF 6.1mm 6.9mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS