CD5CC100DO3F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD5CC100DO3F
Description
-55℃~+125℃ 10pF 300V 4.8mm 6.9mm - Mica and PTFE Capacitors ROHS