473MKP275KD
MFR.Part #
473MKP275KD
JLCPCB Part #
C6070686
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 47nF X2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS