SVC53C3C27D2-10.000M
MFR.Part #
SVC53C3C27D2-10.000M
JLCPCB Part #
C7090199
Description
-20℃~+70℃ 10MHz 25mA 3.3V CMOS ±20ppm SMD Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS