SLP151M315C1P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLP151M315C1P3
JLCPCB Part #
C7082725
Package
Plugin,D25xL27mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 2.212Ω@120Hz 25mm 27mm 3000hrs@105℃ 315V 820mA@120Hz ±20% 插件,D25xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS