SLP181M315C3P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLP181M315C3P3
JLCPCB Part #
C3725244
Package
Plugin,D25xL32mm
Description
-25℃~+105℃ 1.843Ω@120Hz 10mm 180uF 25mm 3000hrs@105℃ 315V 32mm 930mA@120Hz ±20% 插件,D25xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS