S42C083752JP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S42C083752JP
JLCPCB Part #
C7070775
Package
1206
Description
4 63mW 7.5kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS