TC1767256F133HRADKFQMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
TC1767256F133HRADKFQMA1
JLCPCB Part #
C7066914
Package
LQFP-176-EP(24x24)
Description
-40℃~+125℃ 1.42V~1.58V 10bit、12bit 128KB 133MHz 2MB 32 Bit 88 External FLASH TriCore LQFP-176-EP(24x24) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS