715P10458MD3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
715P10458MD3
JLCPCB Part #
C7033133
Package
Plugin,P=27.8mm
Description
-55℃~+85℃ 100nF 450V、800V ±5% 插件,P=27.8mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS