380LX102M080H012
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
380LX102M080H012
JLCPCB Part #
C3721868
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5A@120Hz 1000uF 10mm 22mm 25mm 265mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 80V ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS